Peningi XVI karikavõistlus
paarismängus
18.novembril 2000
aastal |
|
Jrk.nr. |
Võistlejad |
Klubi |
I voor |
II voor |
å |
III voor |
å |
IV voor |
å |
V voor |
å |
VI voor |
å |
VII voor |
å |
Koef |
Koht |
1 |
Aleksander Tamm |
Vaida |
2 |
4 |
|
v |
|
7 |
|
15 |
|
16 |
|
12 |
|
|
|
|
Ago Vihul |
Vaida |
1 |
0 |
1 |
2 |
3 |
2 |
5 |
2 |
7 |
4 |
11 |
2 |
13 |
41 |
13 |
2 |
Tarmo Laanela |
Purekkari |
1 |
18 |
|
11 |
|
19 |
|
5 |
|
4 |
|
17 |
|
|
|
|
Hardi Kompa |
Purekkari |
3 |
2 |
5 |
0 |
5 |
2 |
7 |
3 |
10 |
1 |
11 |
4 |
15 |
56 |
8 |
3 |
Kai Mererand |
Viimsi |
4 |
5 |
|
8 |
|
6 |
|
18 |
|
19 |
|
9 |
|
|
|
NP |
Mari-Liis Muulmann |
Viimsi |
3 |
3 |
6 |
0 |
6 |
3 |
9 |
2 |
11 |
1 |
12 |
4 |
16 |
63 |
5 |
4 |
Eugen Põllumäe |
KeSa |
3 |
1 |
|
18 |
|
11 |
|
14 |
|
2 |
|
8 |
|
|
|
|
Janek Ruusmere |
KeSa |
1 |
4 |
5 |
3 |
8 |
2 |
10 |
2 |
12 |
3 |
15 |
1 |
16 |
67 |
4 |
5 |
Ahmed Kink |
Kehra |
6 |
3 |
|
13 |
|
9 |
|
2 |
|
12 |
|
16 |
|
|
|
|
Koit Paulus |
Kehra |
3 |
1 |
4 |
2 |
6 |
2 |
8 |
1 |
9 |
1 |
10 |
3 |
13 |
53 |
11 |
6 |
Taavi Järve |
Ugala |
5 |
12 |
|
10 |
|
3 |
|
9 |
|
17 |
|
19 |
|
|
|
|
Allan Kõlkar |
Ugala |
1 |
1 |
2 |
4 |
6 |
1 |
7 |
2 |
9 |
3 |
12 |
1 |
13 |
50 |
12 |
7 |
Marget Teder |
Peningi |
8 |
16 |
|
17 |
|
1 |
|
19 |
|
v |
|
10 |
|
|
|
SP |
Üllar Teder |
Peningi |
0 |
2 |
2 |
2 |
4 |
2 |
6 |
1 |
7 |
2 |
9 |
3 |
12 |
40 |
17 |
8 |
Hedy-Reet Übner |
Viimsi |
7 |
15 |
|
3 |
|
14 |
|
11 |
|
13 |
|
4 |
|
|
|
SP |
Urmas Mererand |
Viimsi |
4 |
2 |
6 |
4 |
10 |
3 |
13 |
2 |
15 |
3 |
18 |
3 |
21 |
87 |
1 |
9 |
Toomas Valter |
Ugala |
10 |
11 |
|
12 |
|
5 |
|
6 |
|
18 |
|
3 |
|
|
|
|
Aleksei Martin |
Ugala |
2 |
2 |
4 |
2 |
6 |
2 |
8 |
2 |
10 |
2 |
12 |
0 |
12 |
52 |
14 |
10 |
Urve Reetamm |
Peningi |
9 |
13 |
|
6 |
|
17 |
|
v |
|
15 |
|
7 |
|
|
|
SP |
Guido Trees |
Peningi |
2 |
1 |
3 |
0 |
3 |
3 |
6 |
2 |
8 |
3 |
11 |
1 |
12 |
45 |
16 |
11 |
Margus Saareoja |
Tirts |
12 |
9 |
|
2 |
|
4 |
|
8 |
|
14 |
|
13 |
|
|
|
|
Kaupo Helm-Rosin |
KeSa |
3 |
2 |
5 |
4 |
9 |
2 |
11 |
2 |
13 |
0 |
13 |
3 |
16 |
70 |
3 |
12 |
Meri Arro |
Viimsi |
11 |
6 |
|
9 |
|
15 |
|
13 |
|
5 |
|
1 |
|
|
|
SP |
Rein Kelts |
Tirts |
1 |
3 |
4 |
2 |
6 |
3 |
9 |
0 |
9 |
3 |
12 |
2 |
14 |
55 |
9 |
13 |
Heiki Räpp |
KeSa |
14 |
10 |
|
5 |
|
18 |
|
12 |
|
8 |
|
11 |
|
|
|
|
Olev Schmidt |
KeSa |
2 |
3 |
5 |
2 |
7 |
2 |
9 |
4 |
13 |
1 |
14 |
1 |
15 |
65 |
7 |
14 |
Aivar Toompalu |
Vaida |
13 |
19 |
|
15 |
|
8 |
|
4 |
|
11 |
|
18 |
|
|
|
|
Alar Balasjan |
Vaida |
2 |
4 |
6 |
4 |
10 |
1 |
11 |
2 |
13 |
4 |
17 |
4 |
21 |
80 |
2 |
15 |
Kristjan Niiberg |
Vaida |
16 |
8 |
|
14 |
|
12 |
|
1 |
|
10 |
|
v |
|
|
|
|
Ants Jõesaar |
Vaida |
4 |
2 |
6 |
0 |
6 |
1 |
7 |
2 |
9 |
1 |
10 |
2 |
12 |
50 |
15 |
16 |
Margus Luuken |
KeSa |
15 |
7 |
|
19 |
|
v |
|
17 |
|
1 |
|
5 |
|
|
|
|
Heinar Õispuu |
KeSa |
0 |
2 |
2 |
1 |
3 |
2 |
5 |
0 |
5 |
0 |
5 |
1 |
6 |
26 |
19 |
17 |
Kristjan Kikkas |
Tirts |
18 |
v |
|
7 |
|
10 |
|
16 |
|
6 |
|
2 |
|
|
|
|
Neeme Prunt |
Tirts |
0 |
2 |
2 |
2 |
4 |
1 |
5 |
4 |
9 |
1 |
10 |
0 |
10 |
40 |
18 |
18 |
Tarmo Tarbe |
Kehra |
17 |
2 |
|
4 |
|
13 |
|
3 |
|
9 |
|
14 |
|
|
|
|
Dmitri Sokolov |
Kehra |
4 |
2 |
6 |
1 |
7 |
2 |
9 |
2 |
11 |
2 |
13 |
0 |
13 |
63 |
10 |
19 |
Ants Verk |
Kehra |
v |
14 |
|
16 |
|
2 |
|
7 |
|
3 |
|
6 |
|
|
|
|
Andrus Jürimaa |
Kehra |
2 |
0 |
2 |
3 |
5 |
2 |
7 |
3 |
10 |
3 |
13 |
3 |
16 |
55 |
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Põhiturniiri 1 ja 4 ning 2 ja 3 mängisid (parem
5-st) 3 võiduni. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1. - 4 : Übner, Mererand - Põllumäe,
Ruusmere 2 : 3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 .- 3. : Toompalu, Balasjan - Saareoja,
Helm-Rosin 3 : 1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 koha matšis kaotajate vahel (parem 5-st): |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Übner, Mererand - Saareoja, Helm-Rosin 3 : 2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Karikamatšis: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Põllumäe, Ruusmere -
Toompalu, Balasjan 3 : 0. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Aruküla
Põhikoolis |
18.11.2000 a |
Peakohtunik Guido Trees. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|